kochamykolonie.pl


Zimowiska dla dzieci ferie 2019 - narty, snowboard, ferie bez nart

 


 

Obozy narciarskie ferie 2019

 

 


Zimowiska dla dzieci na ferie 2019 z BUT, to propozycja dla dzieci w wieku 7-13 lat, oraz dla młodzieży 13-19 lat na świetną zabawę podczas 2 tygodniowej przerwy od szkoły. W nasze wyjazdy wkładamy dużo dobrej energi, ktorą przekazujemy uczestnikom obozów narciarskich i snowboardowych, a także tym uczestnikom, którzy wybrali ferie bez nart!

 

Programy obozów narciarskich i snowboardowych dla uczestników stawiają na świetną zabawę na stokach i poza nimi, podczas wspólnego szusowania pod okiem wykwalifikowanych instruktorów a przedewszystkim fajnych ludzi, którzy wiedzą jak rozkręcić największego marudę dają dużo radochy z zabawy w białym puchu!

 

Oferta zimowisk na ferie 2019, to wyselekcjonowane miejsca z naciekawszych lokacji na zorganizowanie fajnego wyjazdu dla dzieci lub młodzieży. Zakopane i szklarska Poręba dla młodszych narciaży oraz Julinek dla dzieci chcących spędzić fajnie ferie bez nart! Dla starszej młodzieży wyjazdy w dalsze zimowe regiony na obozy narciarskie i snobowadowe! Narty w Astrii i Włoszech, to na pewno promozycja dla odważniejszych i szukających dłuższych tras narciaży, a także snowboardzistów. Pozostałe propozycję, to obozy Słowacja Chopok, oraz obóz na ferie w Londynie bez nart.

 

 

 

Dbasz o swoje dziecko?

 

Obrazek

 

Zapewnij mu fajne ferie!

 

 

 

Oferta 7 -13 LAT

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Oferta 13 -19 LAT

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

 


 

śledź nas w mediach spolecznościowych

 

FacebookTwitterYoutubeInstagram