P@miętnik z Wakacji - czyli relacja z BUT-owych kolonii.
2019-07-31 23:26:58


P@miętnik z Wakacji - czyli relacja z BUT-owych kolonii. Czas kolonii to czas rozstań z rodzicami. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców, zapraszamy do Pamiętnika na codzienną dawkę nowych informacji i zdjęć z wakacji.


P@miętnik z Wakacji w BUT

 

Drodzy Rodzice, czas wakacji to szczególny moment. Wasze ukochane dziecko wyjeżdża bez Was na kolonie. Dobrze wiemy, że są to bardzo trudne chwile, dlatego zachęcamy do korzystania z naszego Pamiętnika z Wakacji. 

To właśnie tam, znajdziecie nowe relacje i zdjęcia. Dowiecie się jak mija dzieciom czas, i co dziś ciekawego robiły. Nasza kadra codziennie umieszcza nowe fotki, właśnie po to, by każdy z rodziców mógł czuć, że jest w centrum BUT-owych zdarzeń.

 

Jak to zrobić by być na bieżąco?

Nasza strona https://pamietnik.but.waw.pl/ jest bardzo przyjazna. Przygotowaliśmy ją z myślą o wszystkich rodzicach i dziadkach, więc jest przejrzysta, prosta i funkcjonalna.

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę https://pamietnik.but.waw.pl/ a następnie wybrać kolonię na której jest dziecko. Poniżej ukażą się zdjęcia i opisy.

 

Bądźcie na Bieżąco z BUT-owymi przygodami. Zapraszamy :)

Do zobaczenia Ekipa biura BUT-KochamyKolonie.pl