kochamykolonie.pl


 BUT KADRA NA LATO 2021 

 

KIEROWNIK KOLONII 2021 >>ROGOWIEC CAMP - Wawrzkowizna

OPINIE O PRACY KIEROWNIKA


"Córka uczestniczyła w koloniach Fabryka Pasji. Jest zachwycona atrakcjami, miejscem, atmosferą, opieką. Wróciła uśmiechnięta i przywiozła mnóstwo własnoręcznie wykonanych rzeczy, pomysłowych i ślicznych. W przyszłym roku też chce jechać. Bardzo dziękuję Pani Eli i Panu Leszkowi za opiekę."

Mama Kasi 


"Jako babcia towarzysząca niepełnosprawnemu dziecku (raczej nastolatkowi) i jako były pedagog bardzo wysoko oceniam zwłaszcza program - urozmaicony, ciekawy, zapełniający każdą niemal minutę pobytu. Dzięki Panu Leszkowi Marcin mógł skorzystać z pobytu na basenie i przejść z instruktorem trasę w parku linowym - czym jest to dla osoby niepełnosprawnej, nie muszę mówić. A Pani Ela potrafiła wciągnąć Marcina nawet do robótek plastycznych, czego nie zdołali zrobić nauczyciele w szkole, dzięki wielkie! Do tego doskonałe warunki mieszkaniowe i bardzo smaczne posiłki. Jedna uwaga: serce bolało na widok zwłaszcza dziewczynek, które twierdziły, że nie będą czegoś jeść, bo są uczulone, w domu nie muszą.... Może dobrze byłoby, żeby rodzice musieli w karcie zapisać, że córka nie jada konkretnych potraw. Wtedy pozostałe musiałaby jednak zjeść, zamiast zapychać się słodyczami"

 


"Fantastyczna alternatywa dla rodziców i małych dzieci. Wreszcie mogłam odpocząć, a dziecko pozostawało pod troskliwą opieką wychowawców. Jestem b. zadowolona z wypoczynku. Wychowawcy na poziomie, z doświadczeniem, myślę że robili dla dzieci więcej niż można by od nich oczekiwać. Troska, empatia, wychowanie i dyscyplina. Brawo."

 


"Bardzo dziękujemy organizatorom kolonii letnich w Rogowcu. Przede wszystkim kierownikowi panu Leszkowi i opiekunce pani Magdzie. Nasza córka uczestniczyła w nich w dniach 07.08.19-17.08.19. Zarówno ona, jak i my, rodzice, jesteśmy bardzo zadowoleni. Opiekunowie dołożyli wszelkich starań, żeby dzieci wypoczywały bezpiecznie. Liczne i różnorodne zajęcia sprawiły, że nasze dziecko nie nudziło się, a prowadzone były w sposób, który ją do nich zachęcał. Były rozwijające zarówno ruchowo, jak i intelektualnie. Odpowiednia zachęta sprawiała, że chętnie uczestniczyła w zabawach a nie pozostawiona sama sobie spędzała czas z telefonem w ręku. Ku naszemu zdziwieniu kuchnią była zachwycona (a należy do tych wybrednych dzieci). Nie ominęły ja żadne zajęcia mimo, ze dużo czasu spędzała w stadninie koni gdzie miała dokupione rewelacyjne lekcje nauki jazdy konnej. Jesteśmy pełni podziwu i respektu dla opiekunów za różnorodność wymyślnych atrakcji. Córka już teraz " pisze się" na Wasze kolonie za rok. A my, rodzice, chętnie znów powierzymy ją Wam. Organizatorom gratulujemy doboru kadry. Do zobaczenia za rok Panie Leszku i Pani Magdo"

Dziękujemy Wiktoria, Justyna i Marcin G.