Atrakcje
czyli jak wypoczywamy

Cena już od 1409 zł

NA STOKU

​Program przygotowany z myślą o dzieciach, które dopiero chcą zacząć przygodę z nartami/snowboardem, lub już jeżdżą i chcą doskonalić swoje umiejętności. Zajęcia prowadzone są w małych grupach 8-10 osobowychdostosowanych do umiejętności uczestników. Uczestnicy początkujący, którzy jeszcze nigdy nie jeździli na nartach i osoby średnio-zaawansowane, które chcą doskonalić styl jazdy znajdą tu idealne warunki do nauki. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Na zakończenie, każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu na danym poziomie zaawansowania z wyróżnieniem przyswojonych dotychczas umiejętności.

 

CZĘŚĆ SPECJALISTYCZNA - PRAKTYKA

 • zajęcia na stoku trwają ok 4 godzin dziennie (w zależności od warunków atmosferycznych i umiejętności /postępów dzieci) przez 5 dni, z czego 2 godziny to nauka z instruktorem. Pozostały czas to jazda samodzielna pod opieką instruktorów/wychowawców.

 

CZĘŚĆ UZUPEŁNIAJĄCA

 • program szkoleniowy wzbogacony jest o zabawy na śniegu. Będą: wyścigi węży, sprint w butach narciarskich, wyścig na jednej nodze i wiele innych
 • teoria m.in. wykłady na temat pielęgnacji i konserwacji sprzętu, poznanie Dekalogu Narciarza i praktycznych zasad bezpieczeństwa na stoku oraz zasad pierwszej pomocy
 • oglądanie filmów instruktażowych
 • ćwiczenia wzmacniające przed i po sezonie narciarskim - czyli jak być w formie przez cały rok!

 

SPRZĘT

 • uczestnikom, którzy nie posiadają własnego sprzętu narciarskiego proponujemy wypożyczenie sprzętu na miejscu za dopłatą. Nasi Instruktorzy z przyjemnością pomogą dobrać sprzęt

 

AKADEMIA NARCIARSKA BUT

 • zostań ekspertem narciarstwa
 • podczas zimowiska każdy będzie mógł ubiegać się o otrzymanie medalu BUT-a

APRES-SKI

Po powrocie ze stoku czeka na uczestników zbiór najciekawszych aktywności z programu Zimowy Mixer. Wychowawcy porwą wszystkich do zabawy, zintegrują, to będzie świetna zabawa!

( Ilość zajęć dla poszczególnych programów realizowana będzie w zależności od czasu, możliwości, warunków atmosferycznych oraz chęci uczestników.)

 • wycieczka wiślańską ciuchcią do skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle-Malince, wejdziemy na widownię, aby poczuć się jak kibice białego szaleństwa
 • Wisła tour czyli spacery po miasteczku, podczas których zobaczymy m.in. pomnik Źródeł Wisły, Aleję Gwiazd Sportu, Park Przygód z miniaturami znanych budowli zlokalizowanych w nadwiślańskich miastach
 • elementy terenoznawstwa w formie zabawy-gry miejskiej - każda z grup posiadając specjalne mapy z zadaniami i instrukcjami odnajdywać będzie wskazane miejsca
 • zimowe zabawy na śniegu m.in. bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, robienie aniołów, zjazdy na jabłuszkach, oczywiście jak tylko pogoda dopisze
 • „Artystyczna podróż” - aby pobudzić marzenia i wyobraźnię, uczestnicy dowolną techniką przedstawią swoją wymarzoną podróż… może na koniec świata, na Antarktydę lub do Rzymu, tam gdzie marzenia sięgną. Może to być rzeźba, rysunek, wiersz, rymowanka, piosenka lub inny wyraz twórczej wyobraźni. Najważniejsza jest satysfakcja płynąca z wykonania swojego dzieła !
 • wieczór gier planszowych, logicznych i karcianych – zdrowa rywalizacja, wysiłek umysłowy, wybór i realizacja własnej strategii, żywa interakcja ze współgraczami, wielkie emocje i radość. To wszystko przy zachowaniu prostych zasad, oferuje graczom świat gier planszowych !
 • wyjścia na lodowisko (dla chętnych, dodatkowy koszt ok. 15-20 PLN/wstęp i wypożyczenie łyżew)
 • gry i zabawy sportowe, zajęcia plastyczne
 • disco show z animacjami i zabawami
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • bajkowy wieczór

 

WIELKI FINAŁ - uroczyste zakończenie zimowiska. Ten wyjątkowy czas uświetni pokaz zdjęć z zimowiska, uroczyste wręczenie dyplomów, prezentacja prac plastycznych uczestników, i nagrody dla wszystkich uczestników.

IMPREZY FAKULTATYWNE

WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU NARCIARSKIEGO/SNOWBOARDOWEGO - Jeśli nie masz własnego sprzętu narciarskiego, teraz to żaden problem. Możesz  wypożyczyć na miejscu i szusować do woli na stoku. Nasi Instruktorzy, pomogą Wam dobrać sprzęt.
Cena (komplet + kask) 220 PLN/turnus

TROPIKALNA PRZYGODA - 1,5 godzinny relaks i wodne szaleństwo w parku wodnym w hotelu Gołębiewskim
Cena 55 PLN

KULIG  - pośród górskich zaśnieżonych łąk w towarzystwie urokliwych janczarów.
Cena 65 PLN

Zarezerwuj
wycieczkę

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż
KRD/NS5 08.02 - 15.02.2020 1409 zł powyżej 10 Kupuję

Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U05-AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.
UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
40 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
40 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
50 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) 95 PLN
Fakultety
Ile płacimy
1 * F02-Tropikalna przygoda czytaj więcej
1,5 godzinny relaks i wodne szaleństwo w parku wodnym w hotelu Gołębiewskim
55 PLN
1 * F03-Kulig czytaj więcej
pośród górskich zaśnieżonych łąk w towarzystwie urokliwych janczarów.
65 PLN
1 * F04-Wypożyczenie sprzętu narciarskiego czytaj więcej
jeśli nie masz własnego sprzętu narciarskiego, teraz to żaden problem. Narty możesz wypożyczyć na miejscu i szusować do woli na stoku. Nasi Instruktorzy pomogą Wam dobrać sprzęt.
220 PLN
1 * F05-Wypożyczenie sprzętu snowboardowego czytaj więcej
Jeśli nie masz własnego sprzętu snowboardowego, teraz to żaden problem. Możesz wypożyczyć na miejscu i szusować do woli na stoku. Nasi Instruktorzy, pomogą Wam dobrać sprzęt.
220 PLN

Cena
zawiera

Zakwaterowanie, wyżywienie w obiekcie, opiekę BUT Kadry (kierownik, wychowawcy-instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena
nie zawiera

Dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów, imprez fakultatywnych, dodatkowych biletów wstępu wymienionych w programie.

CENA ZA SKIPAS:

Koszt około 75-90 PLN/dzień w zależności od ośrodka narciarskiego.
Ceny za skipass są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

Informacje
dodatkowe

UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz ABC w Dokumentach). Proponowane min. kieszonkowe ok. 100-150 PLN + bilety wstępu ok. 20 PLN + skipass + imprezy fakultatywne.

Koniecznie trzeba zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, ważną legitymację szkolną, krem na mróz z filtrem UV oraz strój kąpielowy, klapki i czepek na basen (dotyczy wycieczki fakultatywnej), kask ochronny (w przypadku posiadania własnego sprzętu narciarskiego), czapkę mieszczącą się pod kaskiem.

Planowana liczba uczestników na zimowisku ok. 30-40 osób.

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym zimowisku -  DOKUMENTY


 • Pamiętniki kolonijne