Gdzie
mieszkamy

Cena już od 1999 zł 2099 zł

Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna to jedno z najbardziej urokliwych miejsc w centralnej Polsce bezpośrednio położone nad jeziorem w otoczeniu sosnowych lasów. Ośrodek jest ogrodzony i monitorowany 24h.
Na ok. 50 hektarowym terenie ośrodka znajduje się bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne, które zapewni zarówno 100% aktywnego wypoczynku z gwarancją dobrej zabawy, nutę adrenaliny jak i chwile wytchnienia i relaksu:

 • strzeżone kąpielisko wodne z piaszczystą plażą i 90-metrową zjeżdżalnią wodną
 • przystań wodna i wypożyczalnia sprzętu wodnego (rowery wodne, kajaki, żaglówki)
 • park linowy dla tych co lubią wyzwania przy zachowaniu 100 % bezpieczeństwa. Napowietrzny trekking o długości ponad 500 metrów na 13 przeszkodach o zróżnicowanym poziomie trudności oraz 2 zjazdy tyrolskie o długości 50 i 200 metrów (nad kąpieliskiem i zbiornikiem wodnym)
 • stadnina koni (przejażdżki na kucykach, jazdy konne dla początkujących na lonży i ujeżdżalni oraz jazdy konne w terenie wśród śpiewu ptaków i dzikiej przyrody)
 • mini zoo (kucyki, kozy, kury, owce)
 • poligon wojskowy
 • boiska sportowe do: siatkówki, siatkówki plażowej i koszykówki
 • pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej z naturalną murawą i trybunami
 • korty tenisowe z nawierzchnią DECO-TURF i oświetleniem
 • bilard i tenis stołowy
 • rowery typu gokart
 • SPA z gabinetem masażu i sauną dla odprężenia zmysłów i ciała
 • siłownia
 • zarybiony akwen wodny dla miłośników wędkowania
 • plac zabaw dla dzieci
 • sklepik
 • plac ogniskowy i miejsce na grilla
 • parking dla gości hotelowych
 • kawiarnia z drink barem
 • restauracja "Wawrzek", która słynie z obfitości i różnorodności potraw kuchni polskiej, szczególnie potraw z ryb

   

Zakwaterowanie w budynku hotelowym. Pokoje typu studio 2-osobowe z łazienką, składające się z pokoju dziennego i sypialni (łóżko małżeńskie). Możliwość dostawki do 3 lub 4 osób (rozkładana sofa i dodatkowe łóżko w pokoju dziennym)

Co
jemy

3 posiłki dziennie + podwieczorek w stołówce ośrodka. Kuchnia smaczna, urozmaicona i dostosowana dla dzieci i dorosłych

Ośrodek zapewnia realizację wyżywienia m.in. bezglutenowe, wegetariańskie (po wcześniejszym zgłoszeniu).


Zarezerwuj
wycieczkę

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż
WAW/RO1 27.06 - 07.07.2021 Polski Bon Turystyczny 1999 zł
2099 zł
powyżej 10 Kupuję
WAW/RO2 08.07 - 18.07.2021 Polski Bon Turystyczny 1999 zł
2099 zł
powyżej 10 Kupuję
WAW/RO3 19.07 - 29.07.2021 Polski Bon Turystyczny 1999 zł
2099 zł
powyżej 10 Kupuję
WAW/RO4 30.07 - 09.08.2021 Polski Bon Turystyczny 1999 zł
2099 zł
powyżej 10 Kupuję
WAW/RO5 10.08 - 20.08.2021 Polski Bon Turystyczny 1999 zł
2099 zł
powyżej 10 Kupuję

Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U13-UNIQA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie podróżne, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów: 1. nieszczęśliwy wypadek, 2. nagłe zachorowanie Uczestnika lub osoby bliskiej (w tym Covid-19) potwierdzone dokumentacją medyczną a) np. objęcie kwarantanną dziecka bądź członka najbliższej rodziny (domownik) z powodu zdiagnozowanego Covid-19. Choroba (Covid-19) powinna być potwierdzona diagnozą lekarską i przez służby sanitarne. Sam wynik testu przesiewowego nie spełnia definicji nagłego zachorowania. b) ubezpieczenie nie obejmuje sytuacji kiedy to dziecko bądź członek najbliższej rodziny (domownik) zostanie objęty kwarantanną, ale bez zdiagnozowanego u niego/niej Covid-19. Kwarantanna nie jest objęta ochroną ubezpieczeniową. 3. śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny, 4. poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub przestępstwa. Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (np. w przypadku zachorowania należy otrzymać diagnozę lekarską/dokumentację medyczna, zalecenia), a UNIQA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości do 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów. Rezygnacja musi być nam przekazana w formie pisemnej. Koszt ubezpieczenia nie podlega zwrotowi. Cena ubezpieczenia to 3 % ceny imprezy. Szkodę do firmy ubezpieczeniowej należy zgłosić w ciągu 7 dni od zdarzenia. UWAGA! Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5-go dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki). W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
65 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie. Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie. Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
60 PLN
1 * G08-Gwarancja Rezygnacji BUT No Limits czytaj więcej
Już nie musisz się martwić kosztami gdy będziesz musiał zrezygnować z wyjazdu. Z naszą gwarancją żadna rezygnacja jest niestraszna. I co najważniejsze już nie musisz podawać nam POWODU swojej rezygnacji. ;) W zależności od terminu rezygnacji GWARANTUJEMY zwrot: - rezygnacja do 20 dni przed rozpoczęciem imprezy -> BEZKOSZTOWO - rezygnacja do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy -> tracisz 10% - rezygnacja < 7 dni przed rozpoczęciem imprezy -> tracisz 20 % Rezygnacja oczywiście musi być nam przekazana w formie pisemnej. Koszt ubezpieczenia nie podlega zwrotowi.
120 PLN
1 * G09-Zmiana Rezerwacji / wymiana na Voucher w przypadku potwierdzonej kwarantanny lub zachorowania na COVID czytaj więcej
Teraz możesz być spokojny o swój wyjazd. Nawet jeśli zostaniesz objęty kwarantanną lub zachorujesz na COVID-19 co uniemożliwi Ci udział w obozie-z Nami możesz zmienić swoją rezerwację na inny dogodny termin lub zamienić ją na voucher (ważny rok-do wykorzystania na BUT obozy/kolonie). Uwaga- zarówno kwarantanna jak i zachorowanie na COVID-19 musi zostać potwierdzone przez sanepid/test oraz wystąpić pomiędzy 1-30 dni przed rozpoczęciem imprezy.
30 PLN

Cena
zawiera

zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie, ubezpieczenie UNIQA NNW.

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), innych usług i atrakcji w ośrodku Wawrzkowizna, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.) oraz składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.)

Informacje
dodatkowe

doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 a kończy o 10:00.

Planowana liczba uczestników na kolonii (rodzice, dzieci) ok. 50 osób.

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tej kolonii - DOKUMENTY


 • Pamiętniki kolonijne