Atrakcje
czyli jak wypoczywamy

 Waksy Camp - Odkryj Youtube - campowy blok tematyczny

Kochani, letni kurs – YouTube-a! Gotowi? Kamery w dłoń, za chwilę ruszamy!

5 dni warsztatów z gwiazdami YT! WAKSY -to jedni z najbardziej wpływowych i rozpoznawalnych YouTuberów młodego pokolenia. Na obozie z WAKSY dowiesz się, jak stawiać pierwsze kroki w branży, jak robić to mądrze i przede wszystkim –skutecznie!
Każdy dzień, wypełniony zajęciami oraz specjalnie przygotowanymi atrakcjami dodatkowymi, sprawi, że wrócisz do domu z głową pełną wiedzy i pomysłów! 

SPRAWDŹ CO CIĘ CZEKA na WAKSY SUMMER CAMP:

 • zdobędziesz niezwykle cenne umiejętności filmowe i wiedzę z zakresu nowych mediów
 • poznasz najciekawsze historie i anegdoty z tworzenia i prowadzenia kanału WAKSY,
 • nauczysz się konstruktywnego podejścia do własnych pomysłów, filmowej pokory, wspólnie z WAKSYodkurzysz i obalisz wszystkie mity YouTube-a (ile znaczy łapka w górę? Czy wszyscy na YouTubie zarabiają miliony? Czy każdy może być YouTube-rem?)
 • zostaniesz przewodnikiem YouTube-a i otworzysz sobie furtkę do świata polskiego kina i filmu, ale przede wszystkim – odbędziesz niesamowitą przygodę, poznając nowych, fantastycznych ludzi!
 • spędzisz mnóstwo czasu z całą ekipą Waksów, nie tylko na zajęciach
 • będziesz świadkiem nagrywania jednego z ich odcinków. To się nazywa niezapomniane przeżycie

 

podczas obozu będziesz mógł kupić wiele niedostępnych nigdzie Waksowych gadżetów za symboliczną kwotę!

gratis dla każdego, zestaw mini gadżetów Waksy!

Przewidziane atrakcje dodatkowe:
- sesja zdjęciowa
- Filmowy Maraton z Waksami
- Q&A
- dyskoteka z Waksami
- trening z Trenerem WF-u
- Pop Quiz z wiedzy o Waksach
- dyskoteka z Waksami
- autorska gra terenowa z nagrodami

 

PROGRAM   CAMPU:

PRZEMEK BURKACKI

Na co dzień znasz go jako Przemka z WAKSÓW, który swoim humorem, oraz sposobem bycia z każdym odcinkiem staje się coraz bliższy! Możesz jednak nie wiedzieć, że za tym niewinnym uśmiechem i speszonym spojrzeniem, kryje się wykształcony, zawodowy reżyser i producent. Przemek ma na swoim koncie współpracę z największymi domami produkcyjnymi, profesjonalnie zajmujących się polską sceną YouTube-a. Był prezenterem amerykańskiej telewizji The Q, zdobywał renomowane krajowe nagrody, a także reżyserował teledyski, które z pewnością znasz!

 • RAZEM Z PRZEMKIEM:

- dowiesz się czym tak naprawdę jest YouTube, jak poruszać się w jego środowisku, czy można na
nim zarobić a jeśli tak.. to ile?
- poznasz proces powstawania odcinków WAKSÓW
-dowiesz się jak powstają filmy
- weźmiesz udział w warsztatach filmowych, które pozwolą Ci poczuć się jak profesjonalny
twórca
- dowiesz się ile czasu Przemek poświęca na e-sport, a granie w gry nie ma nic wspólnego ze stratą
czasu

PAULINA SOBOŃ

Kto choć raz widział Paulinę, ten na pewno ją pamięta. Ta niezwykle radosna i przyjazna dziewczyna o zniewalającym uśmiechu i niewinnych oczach, to w rzeczywistości równie pogodna, profesjonalna aktorka, wcielająca się w postać Pauliny z WAKSÓW. Paulina, to również zawodowa wizażystka, mająca za sobą doświadczenia przeczące jej wiekowi. Na co dzień Instagramerka, która swój kanał od podstaw budowała samodzielnie, osiągając zasięgi budzące zazdrość i podziw.

 • RAZEM Z PAULINĄ

- dowiesz się jak zaistnieć w Social Mediach, nie tracąc autentyczności
- jakie przeszkody napotkasz budując swój profesjonalny wizerunek w Sieci
- poznasz tajniki niezawodnego makijażu

AREK BALCERZYK

Choć zazwyczaj nie widzisz go w odcinkach WAKSÓW, możesz być pewny – gdyby nie Arek, nie miałbyś co oglądać! Arek to współpomysłodawca i współtwórca Waksów, związany z polską sceną YouTube-a od ponad 8 lat. Zawodowy operator i montażysta, absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej. Jego codzienność to film i telewizja. Arek łączy karierę zawodową ze swoją największą pasją, co pozwala mu być w stu procentach autentycznym. Podążanie za nowościami, doskonalenie swoich umiejętności, nieustannie nabywanie nowych doświadczeń zawodowych – to jego domena.
 

 • RAZEM Z ARKIEM:

- poznasz każdy aspekt i niuans powstawania odcinków WAKSÓW. Spojrzysz na niego oczami producenta, operatora, montażysty i widza jednocześnie
- weźmiesz udział w warsztatach filmowych, dzięki którym nabędziesz umiejętności  i wiedzę pozwalającą stawiać pierwsze kroki w profesjonalnym świecie filmowym

JEREMIASZ CHOMONTOWSKI

Lepiej znany szerszemu gronu jako pozbawiony włosów, ale nie uroku, charakteru i poczucia humoru. Trener z Waksów znany jako Jerry, wschodząca gwiazda polskiej sceny hip hopowej. Jeremiasz, to nie tylko niezwykle charyzmatyczna i zapadająca w pamięć osoba. To licencjonowany reżyser i niezwykle doświadczony montażysta, skupiający się na profesjonalnym tworzeniu filmów na YouTube oraz teledysków muzycznych. Pomyślcie o czymkolwiek, a Jerry na pewno ma już do tego scenariusz na klip, od którego opadają szczęki! Jeremiasz to wulkan kreatywności, który inspiruje do działania wszystkich dookoła.

 • RAZEM Z JEREMIASZEM

- poznasz podstawy aktorstwa, dzięki którym będziesz mógl wcielić się w dowolną rolę
- dowiesz się o tajnikach wystąpień publicznych: jak mówić, jak pokonać stres
- dowiesz się, jak krok po kroku stworzyć teledysk, obok którego nikt nie będzie w stanie przejść obojętnie
- wymyślisz w trakcie warsztatów tysiąc przełomowych pomysłów!

 

CAMPOWY BLOK OGÓLNY

(Blok obejmuje wspólne zajęcia, ogólne dla całego obozu. Atrakcje mają na celu zintegrować uczestników z różnych programów tematycznych, którzy na co dzień realizują zajęcia w różnych podgrupach. Ilość zajęć dla poszczególnych programów realizowana będzie w zależności od czasu, możliwości, warunków atmosferycznych oraz chęci uczestników.)

 

MIXER LETNICH AKTYWNOŚCI

AQUA PAKIET
- relaksacyjne wycieczki po Jeziorze Wągiel
- wycieczka kajakowa

ACTIV PAKIET

dmuchane walki sumo - zabawa w sumo to walka dwóch zawodników na miękkiej macie. Specjalne, bezpieczne wypełnione  gąbką kostiumy japońskich zawodników  sumo -  to jedna z najzabawniejszych konkurencji! Zostań japońskim wojownikiem w kostiumie z gąbki

- mega piłkarzyki - gra w piłkę nożną na specjalnym boisku, gdzie zawodnicy przyczepieni są do siebie za pomocą poprzeczek

- waterball - ciekawa i emocjonująca zabawa polegająca na „chodzeniu” po wodzie w przeźroczystej kuli. W kuli można chodzić, biegać, skakać, rzucać się, a nawet robić „fikołki”

- park linowy - dla lubiących extreme, ciekawa przygoda i duża dawka adrenaliny (potrzebna

- ścianka wspinaczkowa - sprawdź swoje możliwości, przezwycięż słabości, popraw zwinność i siłę podczas zdobywania szczytów

(zajęcia pod opieką instruktora, potrzebna pisemna zgoda rodziców na korzystanie z parku linowego, wieży ze skrzynek, ścianki wspinaczkowej)

 • kąpiele w Jeziorze Wągiel (pod opieką ratownika WOPR)
 • plażowanie, konkursy na rzeźbę z piasku, gry i zabawy na plaży
 • balonowa bitwa wodna
 • karaoke show i dyskoteki w ośrodku
 • Holi - indyjskie święto radości i festiwal koloru - niezapomniana walka na kolorowe proszki
 • zawody sportowe m.in. frisbee i siatkówka, gdzie nagrodą będzie WIELKI ARBUZ!
 • wybór Najsympatyczniejszej Mordeczki Obozu ;) - jeżeli jesteś osobą uśmiechniętą, życzliwą, otwartą to może właśnie TY zdobędziesz ten tytuł?!
 • Piecki Film Festiwal - wieczorny seans filmowy na wielkim ekranie z najlepszymi filmami dla młodzieży
 • gra terenowa z zadaniami "Mazury Cud Natury"
 • nocna gra terenowa z dreszczykiem „Mazurskie Chaty pełne zagadek” - wcielisz się w postać detektywa i za pomocą tajemniczych wskazówek rozwiążesz zagadkę zniknięcia Kierownika obozu. Zabawa pozwala poznać cały teren ośrodka oraz najbliższą okolicę
 • TALENT show – talenty, które nie są doskonalone mogą zostać uśpione i zmarnowane. My spróbujemy pomóc i wydobyć ponadprzeciętne umiejętności. Każdy jest w czymś najlepszy!
 • gry i zabawy sportowe, zajęcia plastyczne
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
IMPREZY FAKULTATYWNE

SPŁYW KRUTYNIĄ - wybierz się na ok. 3 godzinny spływ jednym z najpiękniejszych odcinków rzeki Krutyni (zapewniamy kajaki 2-os, kamizelki ratownicze, opiekę ratownika).
Cena: 65 PLN

ABC WINDSURFINGU - 2 godziny zajęć z  instruktorem dla początkujących obejmujące zapoznanie ze sprzętem i próby samodzielnego żeglowania. Nauka obejmuje m.in. stawianie pędnika i start na hals w półwietrze na lądzie i w wodzie, zwrot na wiatr uproszczony, doskonalenie zwrotu na wiatr uproszczonego i halsowanie, żeglowanie różnymi kursami, ostrzenie i odpadanie.  Zapewniamy cały potrzebny sprzęt, własne buty mile widziane (potrzebna pisemna zgoda rodziców).
Cena: 75 PLN

PARK WODNY TROPIKANA + MIKOŁAJKI - 1,5 godzinny relaks i wodne szaleństwo w parku wodnym w hotelu Gołębiewskim + zwiedzanie Mikołajek, żeglarskiej stolicy Polski.
Cena: 95 PLN

Zarezerwuj
wycieczkę

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż

Cena
zawiera

zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), imprez fakultatywnych

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna - 30 PLN. Proponowane minimalne kieszonkowe - ok. 120 PLN+imprezy fakultatywne.
Uwaga: Potrzebna pisemna zgoda rodziców na korzystanie z aktywnych imprez fakultatywnych

Ważne! Telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, czy inny sprzęt elektroniczny uczestnik zabiera na kolonię na wyłączną, własną odpowiedzialność. Telefonów nie zabieramy na zajęcia programowe.

Planowana liczba uczestników na kolonii ok. 40 osób.

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tej kolonii - DOKUMENTY


 • Pamiętniki kolonijne