Atrakcje
czyli jak wypoczywamy

Cena już od 1099 zł 1399 zł
 • STREFA WINTER ACTIV
 • Śnieżne safarii na skuterach - nie zapomnij o ciepłych butach i wełnianej czapce!
  Niezapomniana, pełna przygód przejażdżka skuterem po zaśnieżonych traktach. Każdy z Was będzie mógł wraz z instruktorem usiąść za sterami skutera śnieżnego. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, odbędą się zajęcia alternatywne - OFF Road, wyprawa samochodami terenowymi przez bezdroża (przejażdżka 15 minut z instruktorem).
 • Wyprawa na rakietach śnieżnych - to hit zimowych wycieczek! Wczesnym rankiem wyruszymy w poszukiwaniu tropów – dzików, jeleni, saren i wilków! Wyprawę poprowadzi przewodnik doskonale znający ciekawe miejsca i ukryte ścieżki wiodące brzegiem Jeziora Solińskiego
 • Lodowa ściana - zajęcia na sztucznej ścianie wspinaczkowej – podczas tych zajęć przełamiemy barierę strachu i wytrzymałości
 • Zimowe Szkolenie Bieszczadnika - sprawdzimy Wasze przygotowanie do przetrwania w trudnych, zimowych warunkach, m.in. nauka chodzenia na nartach, strzelanie z łuku i wiele innych
 • Białe szaleństwo m.in. bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, robienie aniołów, zjazdy na jabłuszkach, oczywiście jak tylko pogoda dopisze
 • NOWOŚĆ! Lodowisko przy hotelu! - 2 wyjścia po 1h (istnieje możliwość wypożyczenia łyżew na miejscu w cenie 6 zł/1h)

   
 • STREFA RELAXU
 • SPA w hotelowym basenie - zapraszamy na chwilę relaksu w strefie SPA naszego ośrodka. Do dyspozycji Kryty basen z atrakcjami wodnymi, sauna, łaźnia parowa, jacuzzi. (2 x po 1 h)
 • Dyskoteka FLUO PARTY lub w PIANIE - nudzą Cię zwyczajne dyskoteki ? Masz ochotę naprawdę zaszaleć ? W rytmie największych przebojów zabawimy się podczas wieczornej imprezy z laserami i malowaniem świecących tatuaży. Dyskotekę poprowadzi profesjonalny DJ.
 • Kulig z konnym zaprzęgiem
 • Wieczór Legend Bieszczadzkich - spotkamy się wieczorem przy wielkim ognisku. Podczas wspólnego smażenia kiełbasek bliżej poznacie ciekawą historię i legendy bieszczadzkie, których nikt inny Wam nie opowie...
 • Bieszczadzkie Krupówki - spacer monumentalną zaporą wodną w Solinie skąd podziwiać można panoramę jeziora z Bieszczadami w tle
 • Seans filmowy
IMPREZY FAKULTATYWNE

NARTY I SNOWBOARD - podczas zimowego wyjazdu nie może zabraknąć wyjazdu na wyciąg narciarski. Stoki w Ustrzykach Dolnych lub Weremieniu. W pakiecie karnet, sprzęt i opieka instruktora! (wyjazd dla początkujących i średnio zaawansowanych)

Zarezerwuj
wycieczkę

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż
BIE/MX1 16.01 - 23.01.2021 Bon Turystyczny 1099 zł
1399 zł
powyżej 10 Kupuję
BIE/MX3 30.01 - 06.02.2021 Bon Turystyczny 1099 zł
1399 zł
powyżej 10 Kupuję
BIE/MX5 13.02 - 20.02.2021 Bon Turystyczny 1099 zł
1399 zł
powyżej 10 Kupuję

Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U13-AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów: nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród, nagła poważna choroba Uczestnika lub osoby bliskiej, śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny, poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub przestępstwa. Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN. UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki). W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
49 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie. Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie. Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
50 PLN
1 * G02-Gwarancja Szybkiego Zwrotu czytaj więcej
Chcesz mieć pewność, że mimo pandemii i ustaw zmieniających terminy zwrotów dla klientów w przypadku odwołania wyjazdu z powodu COVID 19, Ty swoje pieniądze (wysokość zwrotu zgodny z OWU) otrzymasz w terminie 14 dni od dnia złożenia rezygnacji/odwołania imprezy przez organizatora? Wykup Gwarancję Szybkiego Zwrotu i spokojnie oczekuj na wyjazd.
50 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro. Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
40 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) czytaj więcej
Miej tak wiele za tak niewiele ;) Gwarancja ta zawiera: Gwarancję Zmiany Rezerwacji, AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji oraz Gwarancję Stałej Ceny (13-19 lat). Dzięki wykupieniu ich w pakiecie (w momencie podpisania umowy mogą Państwo nie martwić się galopującym EURO, cenami benzyny, chęcią zmiany terminu czy obozu na inny, jak również koniecznością rezygnacji z imprezy, ale również zaoszczędzić! W pakiecie bowiem jest zawsze taniej.
130 PLN
Fakultety
Ile płacimy
1 * F01-Wyjazd na narty czytaj więcej
NARTY - podczas zimowego wyjazdu nie może zabraknąć wyjazdu na wyciąg narciarski. Stoki w Ustrzykach Dolnych lub Weremieniu. W pakiecie karnet, sprzęt i opieka instruktora!
280 PLN

Cena
zawiera

Zakwaterowanie, wyżywienie w obiekcie, opiekę BUT Kadry (kierownik, wychowawcy), program, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena
nie zawiera

Dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), wypożyczenia łyżew.

Informacje
dodatkowe

Proponowane min. kieszonkowe ok. 100-150 PLN + ok. 12 PLN (obejmuje wypożyczenie łyżew).

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz ABC w Dokumentach).

Koniecznie trzeba zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, ważną legitymację szkolną, krem na mróz z filtrem UV oraz strój kąpielowy, klapki i czepek na basen (dotyczy wycieczki fakultatywnej)

Planowana liczba uczestników na zimowisku ok. 15-25 osób.

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym zimowisku -  DOKUMENTY


 • Pamiętniki kolonijne