Atrakcje
czyli jak wypoczywamy

Cena już od 2499 zł
Nadszedł czas na trzecią już edycję WAKSY CAMP! Kamery w dłoń, ruszamy!

Ten obóz będzie wyjątkowy. Czeka nas 11 dni wspólnej zabawy połączonej z wartościowymi warsztatami aktorsko-wokalnymi i filmowymi.
Tym razem w jeszcze większym składzie! Przez 5 dni oprócz twórców kanału WAKSY obecne będą także gwiazdy takich kanałów jak: Paulina Soboń , Aria Martelle , AleRajza! oraz Car Story Bro.
To nie wszystko - odwiedzi nas także gość specjalny którego ujawnimy dopiero przed obozem na naszym Instagramie.
Duże emocje gwarantowane!

SPRAWDŹ CO CIĘ CZEKA na WAKSY CAMP:

 • zdobędziesz niezwykle cenne umiejętności filmowe i wiedzę z zakresu nowych mediów
 • poznasz najciekawsze historie i anegdoty z tworzenia i prowadzenia kanałów przez wszystkich obecnych influencerów
 • nauczysz się konstruktywnego podejścia do własnych pomysłów
 • warsztaty wokalne i aktorskie
 • wspólnie z nami odkurzysz i obalisz wszystkie mity YouTube’a
 • będziesz świadkiem nagrywania jednego z odcinków na kanał WAKSY i weźmiesz aktywny udział w tworzeniu planu filmowego
 • spędzisz mnóstwo czasu z całą ekipą Waksów, nie tylko na zajęciach
 • będziesz miał szansę rozwijać swoje talenty w gronie uczestników o podobnych zainteresowaniach

  To wszystko i jeszcze więcej tylko na TYM WYJEŹDZIE!
 • Każdy uczestnik otrzyma bogaty zestaw powitalny (niespodzianka!).
 • Podczas obozu będzie możliwość zakupienia niedostępnych nigdzie Waksowych gadżetów i ubrań za symboliczną kwotę.


Czego jeszcze możesz się spodziewać na WAKSY CAMP?

 • maraton filmowy z Waksami
 • Q&A LIVE
 • poranny trening z Trenerem WFu
 • PopQuiz wiedzy o WAKSACH z nagrodami
 • dyskoteka z Waksami


WAKSY to kanał który gromadzi wokół siebie 1,3 mln wiernych fanów na YouTube.
Kanał stworzyli Przemek Burkacki i Arek Balcerzyk i to właśnie ci panowie czuwają nad organizacją WaksyCamp. Ich wiedza z zakresu tworzenia i obsługi kanałów jest ogromna i chętnie się nią z Wami podzielą, gdyż będą obecni przez cały obóz.

Paulina Soboń - kochająca mama i czarująca influencerka. Jej kanał na YouTube ogląda 200tyś stałych subskrybentów, na Instagramie obserwuje ją prawie 600tyś użytkowników a na TikToku zgromadziła już wokół siebie 1,2mln obserwatorów. Te liczby robią wrażenie. Paulina jest istną ekspertką w świecie social media i
podpowie Wam na co zwrócić uwagę w budowaniu atrakcyjnego profilu.

Aria Martelle to zakręcona influencerka która jest w połowie Polką, w połowie Amerykanką. Jej droga do sukcesu nie była prosta, ale Aria uparcie dążyła po swoje. Ślicznie śpiewa i dubbinguje postacie. Jej zajęcia pomogą Wam się otworzyć wokalnie.

AleRajza! - ciężko o bardziej szaloną parę kumpli. Piotr i Julia są czystym strumieniem rozrywki. Ich kanał opiera się na wyjątkowych wyzwaniach których się podejmują. Mamy przeczucie, że ogromnym wyzwaniem dla Was, będzie brak nudy gdy ta dwójka jest obecna na obozie.

Car Story Bro to kanał o motoryzacji. Tworzą go Alex i Kamil którzy swoją pasję do samochodów przelali na sposób na życie. Podpowiedzą jak łączyć pasję z pracą, czy trudno jest tworzyć kanał oparty o konkretną dziedzinę życia i jak skutecznie docierać do zainteresowanych widzów. Kto wie, może nawet wsiądziecie do
jednego z ich super samochodów?
 

STREFA CHILLOUT & ZABAWY

Blok obejmuje wspólne zajęcia, ogólne dla całego obozu. Pełen relaks, plażowanie, kąpiele w jeziorze, ale też i pełen wachlarz aktywności do wyboru, od sportowych, integracyjnych po artystyczne i kreatywne.
Atrakcje mają na celu zintegrować uczestników z różnych programów tematycznych, którzy na co dzień realizują zajęcia w różnych podgrupach. Ilość zajęć dla poszczególnych programów realizowana będzie w zależności od czasu, możliwości, warunków atmosferycznych oraz chęci uczestników.)

STREFA RELAXU

 • kąpiele na hotelowym krytym basenie
 • dla chętnych sauna fińska i łaźnia parowa
 • fitness/siłownia korzystanie z bogato wyposażonej sali
 • kąpiele w jeziorze i wypoczynek na hotelowej plaży


STREFA ROZRYWKI

 • rozgrywki na trzy torowej kręgielni, w bilarda i w ping ponga
 • dyskoteki
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • Bajkolandia - duża i bogato wyposażona sala zabaw z mnóstwem atrakcji (wielopoziomowe konstrukcje do zabawy, zjeżdżalnie z basenami wypełnionymi kulkami, automaty do gry i wiele różnych)
 • gry i automaty zręcznościowe (dodatkowo płatne)
   

STREFA SPORTU

 • wycieczki kajakami i rowerami wodnymi
 • Zawody „water challenge” o WIELKIEGO ARBUZA – wyzwania na plaży i na trawie
 • strzelanie z łuku i wiatrówki do tarczy
 • zespołowe gry sportowe – siatkówka plażowa, piłka nożna, badminton, ringo
 • przejażdżki konne (wozem lub w siodle)
   

STREFA WOJAŻY

 • Olsztyn - minimum dwa wypady do miasta. Planujemy plażowanie i kąpiele nad jeziorem Ukiel: molo, wodny plac zabaw, boiska, punkty gastronomiczne i mnóstwo innych atrakcji. A w czasie drugiej wizyty Starówkę olsztyńską – kamienice, sklepy, restauracje i pamiątki z Olsztyna, a na scenie staromiejskiej często odbywają się tu imprezy kulturalne oraz koncerty.
 • piesza wycieczka z przewodnikiem do warmińskiego gospodarstwa agroturystycznego (konie, źrebaki, kozy, świnki, owce, kury, kaczki, gęsi, indyki)
   
IMPREZY FAKULTATYWNE

AQUASFERA PARK WODNY - nowoczesny kompleks wodny z basenem olimpijskim, basenem rozgrzewkowym i częścią rekreacyjną. Mnóstwo atrakcji: sztuczna rzeka, leżanki, masaże podwodne, bicze wodne, kaskada wodna, whirpoole-jaccuzi i wanny z hydromasażem. A dla lubiących poszaleć dwie zakręcone prawie 120-metrowe zjeżdżalnie! 120 minut szalonej zabawy! Dodatkowo pobyt w saunach w cenie (wejście powyżej 16 lat)
CENA: 60 PLN

VISIT OLSZTYN - tylko na tej wycieczce odkryj największe atrakcje Olsztyna! Spotkanie z nauką, historią i rekreacją! Planetarium to kosmiczna podróż pod sztucznym niebem + Obserwatorium czyli teleskopowe pokazy nocnego nieba. A na deser Muzeum Nowoczesności - rewolucyjne wynalazki, przeglądarka fotografii w 3 D oraz zabytkowe samochody i motocykle z okresu PRL.
CENA: 85 PLN

NA LINIE i TRAMPOLINIE  - dla tych co lubią wyzwania przy zachowaniu 100 % bezpieczeństwa.  Dwie super aktywne atrakcje: Park Linowy z trzema zróżnicowanymi trasami do wyboru + zjazd tyrolski w cenie!. Park Trampolin 7 Jump Street - to 3 strefy: akrobatyczno-sportowa, koszykówki, zbijaka i siatkówki a w każdej z nich po min. kilkanaście trampolin, koszy, podestów + basen z poduchami powietrznymi! (konieczne skarpetki antypoślizgowe).60+90 minut szalonej zabawy! Zajęcia pod opieką instruktora, konieczna pisemna zgoda rodziców.
Cena: 110 PLN

Zarezerwuj
wycieczkę

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż
MAN/WA1 27.06 - 07.07.2021 Polski Bon Turystyczny 2499 zł powyżej 10 Kupuję

Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U13-AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów: nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród, nagła poważna choroba Uczestnika lub osoby bliskiej, śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny, poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub przestępstwa. Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN. UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki). W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
75 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie. Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie. Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
60 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro. Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
50 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) czytaj więcej
Miej tak wiele za tak niewiele ;) Gwarancja ta zawiera: Gwarancję Zmiany Rezerwacji, AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji oraz Gwarancję Stałej Ceny (13-19 lat). Dzięki wykupieniu ich w pakiecie (w momencie podpisania umowy mogą Państwo nie martwić się galopującym EURO, cenami benzyny, chęcią zmiany terminu czy obozu na inny, jak również koniecznością rezygnacji z imprezy, ale również zaoszczędzić! W pakiecie bowiem jest zawsze taniej.
150 PLN
1 * G08-Gwarancja Rezygnacji BUT No Limits czytaj więcej
Już nie musisz się martwić kosztami gdy będziesz musiał zrezygnować z wyjazdu. Z naszą gwarancją żadna rezygnacja jest niestraszna. I co najważniejsze już nie musisz podawać nam POWODU swojej rezygnacji. ;) W zależności od terminu rezygnacji GWARANTUJEMY zwrot: - rezygnacja do 20 dni przed rozpoczęciem imprezy -> BEZKOSZTOWO - rezygnacja do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy -> tracisz 10% - rezygnacja < 7 dni przed rozpoczęciem imprezy -> tracisz 20 % Rezygnacja oczywiście musi być nam przekazana w formie pisemnej. Koszt ubezpieczenia nie podlega zwrotowi.
120 PLN
Fakultety
Ile płacimy
1 * F01-Na linie i na trampolinie czytaj więcej
NA LINIE i TRAMPOLINIE - dla tych co lubią wyzwania przy zachowaniu 100 % bezpieczeństwa. Dwie super aktywne atrakcje: Park Linowy z trzema zróżnicowanymi trasami do wyboru + zjazd tyrolski w cenie!. Park Trampolin 7 Jump Street - to 3 strefy: akrobatyczno-sportowa, koszykówki, zbijaka i siatkówki a w każdej z nich po min. kilkanaście trampolin, koszy, podestów + basen z poduchami powietrznymi! (konieczne skarpetki antypoślizgowe).60+90 minut szalonej zabawy! Zajęcia pod opieką instruktora, konieczna pisemna zgoda rodziców.
110 PLN
1 * F02-Visit Olsztyn czytaj więcej
VISIT OLSZTYN - tylko na tej wycieczce odkryj największe atrakcje Olsztyna! Spotkanie z nauką, historią i rekreacją! Planetarium to kosmiczna podróż pod sztucznym niebem + Obserwatorium czyli teleskopowe pokazy nocnego nieba. A na deser Muzeum Nowoczesności - rewolucyjne wynalazki, przeglądarka fotografii w 3 D oraz zabytkowe samochody i motocykle z okresu PRL.
85 PLN
1 * F03-AQUASFERA czytaj więcej
AQUASFERA PARK WODNY - nowoczesny kompleks wodny z basenem olimpijskim, basenem rozgrzewkowym i częścią rekreacyjną. Mnóstwo atrakcji: sztuczna rzeka, leżanki, masaże podwodne, bicze wodne, kaskada wodna, whirpoole-jaccuzi i wanny z hydromasażem. A dla lubiących poszaleć dwie zakręcone prawie 120-metrowe zjeżdżalnie! 120 minut szalonej zabawy! Dodatkowo pobyt w saunach w cenie (wejście powyżej 16 lat)
60 PLN

Cena
zawiera

zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), imprez fakultatywnych, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.) oraz składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.)

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna - 50 PLN. Proponowane minimalne kieszonkowe - ok. 150 PLN + imprezy fakultatywne.

Uwaga: Potrzebna pisemna zgoda rodziców na korzystanie z parku linowego i parku trampolin(wyc. fakultatywne).
Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego, klapek i czepka na kryty basen (wyc. fakultatywna).

Ważne! Telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, czy inny sprzęt elektroniczny uczestnik zabiera na kolonię na wyłączną, własną odpowiedzialność.

Planowana liczba uczestników na kolonii ok. 60 osób.

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tej kolonii - DOKUMENTY


 • Pamiętniki kolonijne